İNŞAAT

İNŞAAT

KRC YAPI A.Ş. inşa ettiği her yeni projeyi daha modern ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek tüm detayları tasarlayarak tesis etmektedir. Düzgün kentleşme ile modern, mutlu yaşam alanları oluşturmak, hayatın odak noktası olan insanı memnun etmek gayesi ile yaşanılır ve güvenilir mekanlar üretmek amacıyla iş merkezi, ofis ve konut projelerini deneyimli ve geniş kadrosuyla tasarlayarak inşa etmektedir.

İKLİMLENDİRME

İKLİMLENDİRME

KRC YAPI A.Ş., kendi alt bayileri ve merkez mağazası üzerinden ısıtma-soğutma sektöründe ağırlıklı olarak müteahhitlere toptan satış yapmaktadır.

YURT DIŞI iNŞAAT

YURT DIŞI iNŞAAT

KRC Şirketler Grubu, 2020 yılından itibaren Etiyopya, Kenya, Somali ülkelerinde Otel inşaatları yapmaktadır.

YAZILIM

YAZILIM

KRC Şirketler Grubu, 2015 yılında %100 yerli geliştirdiği İnşaat Hesabı yazılımıyla Türkiye’de 3500’den fazla müteahhite maliyet hizmet yazılımı desteği verilmektedir.

TURİZM

TURİZM

KRC Şirketler Grubu, 2017 yılında yaptığı yatırımlarıyla Turizm sektöründe de bir başlangıç girişiminde bulunmuştur ve İstanbul’un en kıymetli lokasyonlarından Üsküdar sahilde Grup bünyesindeki otel inşaatını faaliyete açmıştır.

HAYVANCILIK

HAYVANCILIK

KRC Şirketler Grubu, 2018 yılında yaptığı yatırımlarıyla Balıkesir ili, Bandırma ilçesinde şirket mülkiyetinde 96.000m² alan içinde 3.200 büyükbaş besi hayvancılığı için ÇED raporları doğrultusunda aldığı Ruhsat ile faaliyetine başlamıştır. BESİCİLER TARIM A.Ş firmasıyla tamamı grup bünyesinde olan firma bu doğrultuda ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.